Připojení k internetu je hračka

 • 1. Cena připojení k internetu od 199 Kč

  Cena připojení k internetu je s námi 199 Kč. Neplatíte žádné další poplatky.
  Pro připojení potřebujete zařízení, které stojí jednorázově od 1 Kč, dle zvoléného tarifu. V ceně je i instalace naším technikem.
  Přes internet můžete sledovat denní tisk, psát si s přáteli, stahovat hudbu, hrát hry nebo telefonovat levněji.

 • 2. Nabízíme kvalitnější internet oproti ADSL

  ADSL má stále oproti bezdrátovým poskytovatelům několik omezení:
  UPLOAD - Své emaily, fotky neodesíláte stejnou rychlostí jako stahujete, rychlost připojení je závislá na vzdálenosti od ústředny a právě připojených uživatelů. S ADSL odesíláte svá data do internetu mnohem pomaleji.
  ODEZVA - Pro hraní her, telefonování přes internet nebo třeba pro vzdálené připojení do firmy potřebujete dobrou odezvu do internetu.
  U ADSL je odezva do internetu cca 20-40ms, s námi je od 3ms

 • 3. Garance nejnižší ceny internetu

  Jste připojeni k jinému bezdrátovému poskytovateli ?
  Máte-li levnější tarif od konkurence, dostanete od nás za stejnou cenu dvojnásobnou rychlost připojení k internetu.

 • 4. Neplaťte za telefon,ušetříte 3600 Kč/rok

  Pokud používáte například pevnou telefonní linku telekomunikačního operátora Telefónica O2, můžete platit každý měsíc od 567 Kč za telefon a připojení k internetu.*
  U nás platíte pouze od 199 Kč měsíčně a pevnou telefonní linku můžete bez obav zrušit. Přes internet totiž můžete s námi volat svým přátelům zdarma nebo za výrazně výhodnější ceny.
  S námi můžete ušetřit až 3600 Kč ročně.

  Srovnání platí pro ceny tarifu O2 Optimal+ za 505,- Kč a O2 Standart za 62,- Kč včetně DPH. Cenové srovnání platí ke dni 28.09.2013.

 • 5. Stahujte bez omezení

  Někteří poskytovatelé připojení se snaží zákazníky různě omezovat. Připojen.cz vás nijak neomezuje. Můžete poslouchat hudbu, stahovat filmy, sledovat denní tisk, psát si s přáteli a telefonovat bez omezení.

 • 6. Volejte zadarmo nebo levněji

  Internet Vám umožní telefonovat přátelům, rodině a dalším lidem zadarmo. Stačí si na počítač stáhnout užitečné pomocníky s názvem Skype nebo Google Talk. Na celém světě je používá několik milionů lidí.
  Pro volání na mobilní telefony nebo pevné linky použijete internet s naší službou Telefonování je s námi hračka a můžete výrazně ušetřit.
  Zařiďte svým přátelům, rodině stejnou službu a můžete mezi sebou volat zadarmo. Řekněte nám, že chcete telefonovat levněji nebo zdarma a my zařídíme vše potřebné.

 • 7. Zabezpečení počítače zdarma

  Bezplatně zabezpečíme váš počítač při instalaci internetu proti virům a dalším nebezpečím, které váš počítač mohou ohrozit.
  Nainstalujeme Vám zdarma antivirový program AVAST pro domácí použítí nebo Vám můžeme nabídnout ESET NOD32 Antivirus se slevou
  + 1 měsíc zdarma.

 • 8. Neplaťte konkurenci, co je u nás zdarma


  Proč by jste měli platit za služby, které už máte u nás v ceně ?

    - proměření možnosti připojení k internetu - zdarma

    - doprava technika na místo instalace - zdarma

    - možnost přípojení více počítačů - zdarma

    - kredit na volání přes internet v hodnotě 30Kč - zdarma

    - měsíční poplatek za telefonní linku - zdarma

    - návrh na vylepšení Vašeho počítače - zdarma

    - telefonická podpora - zdarma


 • 9. Staráme se o vás

  Připojením pro nás nic nekončí. Sledujeme kvalitu a rychlost připojení. Jsme připraveni Vám telefonicky nebo osobně pomoci, aby internet a Váš počítač v pořádku fungoval.
  Můžeme se u Vás kdykoli zastavit a zkontrolovat Váš počítač proti nástrahám z internetu, zaktualizovat programy, případně navrhnout vylepšení Vašeho počítače.

  Nejste pro nás jen čísla v tabulkách, ale ke každému z Vás přistupujeme individuálně a snažíme se udělat vše proto, aby jste byli našimi spokojenými zákazníky.

 • 10. Zřízení bez dlouhodobého závazku

  Nepožadujeme po Vás závazek na rok nebo dva dopředu. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.