Připojení k internetu je hračka

Telefonování přes internet je s námi hračka

Telefonování přes internet

Nabízíme Vám kromě připojení k internetu, servisu počítačů i volání přes internet (VoIP) bez složitých technických podrobností a nepřehledných ceníků. Stačí, když nám zavoláte nebo jiným způsobem řeknete, že chcete volat levněji nebo zdarma a zbytek zařídíme my. Službu lze objednat po celé České republice.

Pokud by jste si chtěli sami zjistit o našich službách více, objednat službu nebo kredit, klikněte na níže uvedený odkaz.

Telefonování přes internet je s námi hračka

 • Jak to funguje ?

  K volání na pevné linky, mobilní telefony nebo pro volání do zahraničí využíváte připojení k internetu od nás nebo od jiného poskytovatele.
  Volat ZDARMA můžete v rámci sítě naší a našich partnerů (HA-VEL, CESNET, VOIPEX a 802.VOX).
  Pokud byste chtěli volat i mimo tyto sítě, budete potřebovat kredit na volání, stejně jako u mobilních operátorů. Službu technicky zajištuje firma ha-vel internet s.r.o.

 • Co k tomu potřebuji ?

  K volání přes internet budete potřebovat kvalitní připojení k internetu, nový telefonní přístroj, který podporuje VoIP technologii, nebo VoIP bránu, která Vám umožní využít stávající telefonní přístroj.
  Cena zařízení se pohybuje od 1586 Kč s DPH.
  Počáteční kredit od 30-ti Kč a telefonní číslo za 1 Kč.

 • Mohu si telefonování přes internet vyzkoušet ?

  ANO, na našich stránkách Telefonování je s námi hračka je třeba se zaregistrovat. Při prvotní registraci budete vyžádáni k zakoupení kreditu na volání v ceně od 120 Kč nebo nám napište a my Vám zašleme 30 Kč kredit zdarma.
  Při potvrzení registrace Vám budou zaslány přihlašovací údaje s kterými můžete vyzkoušet volání po celé České republice.
  Volat můžete přímo z vašeho počítače, stačí vám k tomu pouze sluchátka s mikrofonem a bezplatný program X-lite (EXE,9MB), instalaci a nastavení naleznete v návod X-lite (PDF,300Kb).

 • Jak si mohu službu objednat ?

  Stačí když nám zavoláte a my už zařídíme vše potřebné.
  Službu si také můžete objednat přes naše webové stránky
  Telefonování je s námi hračka kde naleznete aktuální ceník volání přes internet a máte možnost sledovat stav vašeho kreditu.