Připojení k internetu je hračka

SledováníTv - Televize přes internet

Televize přes internet

Pokud jste naším zákazníkem máte možnost využít službu SledováníTV na 7 dní ZDARMA a sledovat přes 40 programů až 30 hodin zpět s funkcí nahrávání.
                               Už žádný pořad Vám nikdy neuteče.


 • Jak to funguje ?

  Nabízená služba SledovaniTV funguje přes naše připojení k internetu. Zaregistrujete se na stránkách tv.pripojen.cz a do několika minut můžete využívat službu na Vašem počítači, tabletu nebo mobilním telefonu.
  Následně Vám rádi nastavíme možnost využívat službu SledovaníTV na Vaší televizi. Můžete sledovat přes 40 kanálů až 30 hodin zpět (archiv). Jednoduše vyberete den a hodinu a můžete sledovat film nebo pořad, který jste si vybrali. Reklamy jednoduše přeskočíte šípkou vpřed :-)
  Prezenční video o službe, můžete shlednou na adrese: www.sledovanitv.cz/info/video

 • Co k tomu potřebuji ?

  Aby jste mohli využívat službu SledováníTV je potřeba mít připojení k internetu s tarifem Stále a vyšší. Službu můžete využívat ve Vaší televizi pomocí Set-top-boxu nebo ve Vašem počítači, tabletu nebo mobilním telefonu s Androidem. Pokud máte TV Samsung s podporou Smart TV, stačí si nainstalovat aplikaci SledovaníTV (nepotřebujete set-top-box).

 • Mohu si televizi přes internet vyzkoušet ?

  ANO je toto možné, zaregistrujete se na stránkách pripojen.cz/televize a službu můžete ihned využívat ZDARMA na dobu jednoho týdne. Pokud by jste chtěli službu SledovaníTV vyzkoušet na Vašem televizoru je možné si od nás zapůjčit Set-top-box, který Vám náš technik nastaví. Službu budete mít od nás na týden zdarma.

 • Seznam programů, které Vám nabízíme

  ČT1, ČT1 HD, ČT2, ČT4 sport, ČT4 sport HD, ČT24, ČT24 HD, ČT :D, ČT art, Nova, Nova HD, Nova Fanda, Nova Cinema, Nova Cinema HD, Filmbox, Smíchov, Prima, Prima Family HD, Prima Cool, Prima Love, Prima Cool, Prima MAX, Barandov, Barandov HD, Noe, Pohoda, Rebel, Retro Music, Šlágr TV, Telka, Óčko, Fajn Rock TV, Doma, STV2, STV1, JOJ Plus, ORF1, ORF2, TA3, Markíza, TVP Plonia, Music1, TA3 JD, TVP Kultura a mnoho dalších

 • Výhody SledováníTV ?

  - Jednoduchost – Televize přímo na webu bez nutnosti instalace
  - Android, Apple - V tabletech a dalších zařízeních můžete sledovat televizi pomocí aplikace na Google Play nebo Apple store
  - Timeshift - programy můžete sledovat až 30 hodin zpětně, již o nic nepřijdete. Reklamy můžete přeskakovat.
  - Nahrávání - můžete si nastavit nahrávání jakéhokoliv pořadu. Takto nahraných pořadů může být až 40 hodin.

  - Můžete sledovat více než 40 televizních programů a poslouchat více jak 10 rozhlasových stanic


 • Provozovatelem služeb SLEDOVÁNÍ TV je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČO: 0167901